Windykacja należności

odzyskiwanie długów kraków


Na szczególne wyróżnienie zasługuje specjalizacja Kancelarii w zakresie windykacji należności. W obecnych realiach gospodarczych, skuteczna windykacja jest szczególnie poszukiwaną usługą. Niestety samo złożenie pozwu do sądu, nie jest zawsze wystarczającym i satysfakcjonującym rozwiązaniem. Często brak odpowiednich działań na etapie przed sądowym, powoduje znaczne utrudnienie, jak i nawet późniejsze uniemożliwienie pozytywnego załatwienia sprawy. Również istotnym jest, że wiele wierzytelności nie ma charakteru jednorazowego i ze względu na wizję przyszłej współpracy z danym kontrahentem pożądane jest zakończenie problemu w sposób ugodowy.  

W związku z powyższym warto jest powierzyć opiekę na procesem windykacji profesjonalnemu podmiotowo jaki jest Kancelaria Radcy Prawnego Honoratus-Lex. Zawsze dostosujemy się do danych realiów i oczekiwań naszych Klientów, przygotowując indywidualne rozwiązania.

Posiadamy także własne procedury w zakresie windykacji, które są stale udoskonalane. Pozwalają one na prowadzenie zarówno windykacji polubownej jak i sądowej. Sprawdzone rozwiązania pozwalają na osiągnięcie efektu najbardziej odpowiadającego oczekiwaniom Klientów. 

Zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć, wdrażamy również stosowne procedury, które pozwalają zabezpieczyć interesy naszych Klientów. Oferujemy doraźną jak i stałą współpracę w tym zakresie. 

Uzupełnieniem naszej oferty windykacji jest usługa udostępniania pieczęci prewencyjnej Kancelarii Radcy Prawnego Honoratus-Lex. Jest to niewątpliwie przydatne narzędzie – niewymagające dużych nakładów finansowych – skutecznie dyscyplinujące kontrahentów do terminowego regulowania zobowiązań. Więcej informacji na temat tej usługi znajdziecie Państwo klikając tutaj

Windykacja należności jest niezbędną usługa dla wielu przedsiębiorców, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią prawną w celu uzyskania indywidualnej oferty usługi windykacyjnej i rozwiązania Państwa problemów prawnych.


Znajdziesz tu: windykacja należności kraków, dochodzenie długów kraków, pozew kraków, odzyskiwanie należności kraków,